کنایه مهدی علی نژاد به دلخوری علی کریمی، معاون وزیر ورزش: حرف های دوستی که از نتیجه انتخابات ناراحت است را جدی نمی گیریم خبرنگاران

به گزارش صبح مهریز، مهدی علی نژاد در مورد انتخابات فدراسیون اتومبیلرانی و فوتبال صحبت هایی را انجام داده است.

کنایه مهدی علی نژاد به دلخوری علی کریمی، معاون وزیر ورزش: حرف های دوستی که از نتیجه انتخابات ناراحت است را جدی نمی گیریم خبرنگاران

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مهدی علی نژاد در انتخابات فدراسیون اتومبیلرانی گفت: این فدراسیون 13 ماه سرپرست داشت و 3 سرپرست آمدند. در مجمع قبلی نظراتم را گفتم که در ابعاد قهرمانی و همگانی باید کار های بیشتری انجام گردد، چون ظرفیت فدراسیون بالاتر از چیزی است که صورت گرفته است.

مهدی علی نژاد اضافه نمود: روز های خوبی را در این فدراسیون شاهد خواهیم بود. ما احتیاج به اتحاد و همدلی داریم. رقابت های قبل از انتخابات تمام شد و اگر اعضای خانواده کنار هم قرار نگیرند موفقیت حاصل نمی گردد. وزارت ورزش به عملکرد فدراسیون نظارت خواهد داشت. حاشیه های قبلی نباید تکرار گردد. بحث آموزش خیلی مهم است. از ظرفیت های بین المللی باید بیشتر استفاده کنیم و تور های متعددی در ایران برگزار گردد. موتور این فدراسیون باید با قدرت بیشتری کار کند. امیدوارم شاهد روز های بهتری در این فدراسیون باشیم.

علی نژاد در حاشیه انتخابات فدراسیون، گفت: امروز انتخابات را توانستیم برگزار کنیم که انتخابات بسیار نزدیک بود و به دور دوم کشیده شد. من قبلا در مجمع سالیانه گفته بودم ظرفیت های این رشته مغفول مانده و از قوه به فعل تبدیل نشده که امیدوارم ناظمی این کار را انجام دهد.

علی نژاد ادامه داد: این رشته در بعد همگانی با آحاد مردم سر و کار دارد و در ورزش قهرمانی هم می تواند علاوه بر کسب مدال، درآمدزایی کند. رشته اتومبیلرانی و موتورسواری هم ابعاد قهرمانی و هم حرفه ای دارد. با برنامه ریزی بهتر امیدوارم شاهد روز های خوب برای این رشته باشیم.

معاون وزیر ورزش همچنین درباره اینکه بعضی نامزد ها خود را نماینده وزارت ورزش معرفی می نمایند گفت: من در ابتدای جلسه قبل از صحبت های نامزد ها تاکید کردم که کاندیدا هایی نداشتیم و هر کسی خودش را منتسب نموده این طور نیست. صحبت هایی شنیدیم و تعدادی از نامزد ها این موضوع را مطرح کردند، ما هم گفتیم فقط به دنبال برگزاری سلامت مجمع هستیم و نامزدی نداشتیم.

معاون وزیر ورزش در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید گفت: سال 99 ویژه بود، به خاطر کرونا نمی توان آن را با هیچ سالی مقایسه کرد. ورزش ما در بعد همگانی و قهرمانی آسیب جدی دید، اما کوشش کردیم این آسیب ها را به حداقل برسانیم.

علی نژاد ادامه داد: در بعد همگانی با هماهنگی وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا شرایط بازگشایی باشگاه ها فراهم شد. فرایند بیمه های ورزشی افزایش خوبی داشت و نشان می داد مردم به ورزش بازگشته اند. در بعد قهرمانی هم بیش از 20 لیگ قهرمانی را در رشته های مختلف برگزار و اردو ها را از شهریورماه شروع کردیم تا برای کسب سهمیه و حضور در المپیک دچار مشکل نشویم. در فوتبال هم لیگ سال قبل را برگزار کردیم هم سال جاری که الان در نیمه فصل هستیم. در لیگ قهرمانان هم دیدید پرسپولیس نایب قهرمان شد. اینکه ورزش آسیب دید در آن شکی نیست، اما کوشش کردیم جبران گردد و امیدوارم این شرایط را پشت سر بگذاریم و در 6 ماه دوم بعد از واکسیناسیون شرایط خوبی داشته باشیم.

علی نژاد درباره انتخابات فدراسیون فوتبال و حضور عزیزی خادم، توقعات وزارت و استوری علی کریمی گفت: انتخابات فدراسیون فوتبال یکی از بهترین انتخابات بود؛ تعداد اعضای مجمع افزایش داشت به ویژه اهالی فوتبال، فوتبالیست ها، اعضای هیات ها، داوران، مربیان و ... حضور پررنگی داشتند همین تکثر رقابت نزدیکی را ایجاد نموده بود. باید به رای اعضای مجمع احترام بگذاریم، بدیهی است وقتی دموکراسی را پذیرفته ایم باید لوازم آن را هم بپذیریم.

علی نژاد بدون اینکه نامی از علی کریمی بیاورد، درباره دلخوری او گفت: در هر انتخاباتی پیروزی و شکست هست هم باید ادب پیروزی و هم شکست را داشته باشیم. وزارت کوشش کرد بدون حاشیه انتخابات برگزار گردد، فکر می کنم اهالی رسانه و کارشناسان هم اذعان دارند انتخابات آزاد بود، اگر دوستی هم ناراحتی از نتیجه دارد این حرف ها را خیلی جدی نمی گیریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1551

به "کنایه مهدی علی نژاد به دلخوری علی کریمی، معاون وزیر ورزش: حرف های دوستی که از نتیجه انتخابات ناراحت است را جدی نمی گیریم خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه مهدی علی نژاد به دلخوری علی کریمی، معاون وزیر ورزش: حرف های دوستی که از نتیجه انتخابات ناراحت است را جدی نمی گیریم خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید