کاظمی: از عملکرد بازیکنانم یک درصد هم راضی نیستم، ای کاش در استادیوم پارس چمن می کاشتند!

به گزارش صبح مهریز، سرمربی تیم فوتبال استقلال جنوب از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل قشقایی شیراز ابراز نارضایتی کرد.

کاظمی: از عملکرد بازیکنانم یک درصد هم راضی نیستم، ای کاش در استادیوم پارس چمن می کاشتند!

فرهاد کاظمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی صبح مهریز در مورد شکست تیمش برابر قشقایی گفت: ما در این مسابقه اصلاً نمایش خوبی نداشتیم و من از عملکرد شاگردانم یک درصد هم راضی نبودم. بازیکنان ما نتوانستند مسائلی را که به آنها گوشزد نموده بودیم، در زمین پیاده نمایند، ولی تیم قشقایی نمایش بسیار خوبی داشت. ما در زمین مسابقه عملکرد خوبی نداشتیم، ولی آنها به خوبی دویدند و در نهایت توانستند سه امتیاز را بگیرند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: حضور آقای طالبی هم شوک مثبتی به قشقایی داد. البته آنها در چند روز نمی توانستند تغییرات فنی داشته باشند، اما از لحاظ روحی در شرایط بسیار خوبی بودند و توانستند بازی خوبی را به نمایش بگذارند. متأسفانه عملکرد بازیکنان ما به هیچ عنوان قابل دفاع نبود و مشکلاتی وجود دارد که من قطعاً به آنها رسیدگی خواهم کرد. من این برد را به هواداران قشقایی تبریک می گویم و برای آنها در ادامه رقابت های لیگ دسته اول آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال جنوب در مورد کیفیت زمین چمن استادیوم پارس شیراز مطرح کرد: استادیوم پارس استادیوم ایده آلی است و شرایط زمین چمن در مجموع برای مسابقات لیگ دسته اول خوب است. البته شاهد بودیم که زمین چمن پستی و بلندی هایی داشت و قسمت هایی از آن زردرنگ بود. ای کاش به جای کاشتن مَرغ (نوعی علف)، چمن می کاشتند تا زمین کیفیت بهتری پیدا می کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 آبان 1397 بروزرسانی: 6 آبان 1397 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 66

به "کاظمی: از عملکرد بازیکنانم یک درصد هم راضی نیستم، ای کاش در استادیوم پارس چمن می کاشتند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاظمی: از عملکرد بازیکنانم یک درصد هم راضی نیستم، ای کاش در استادیوم پارس چمن می کاشتند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید