پیش فروش 6 محصول سایپا از 30 دی 1400

به گزارش صبح مهریز، خبرگزاری خبرنگاران-گروه خودروسازی سایپا امروز پنجشنبه 30 دی ماه پیش فروش 6 محصول خود را در قالب دو طرح به مدت دو روز شروع کرد.

پیش فروش 6 محصول سایپا از 30 دی 1400

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از سایپا، این گروه خودروسازی از ساعت هشت صبح امروز و به مدت 2 روز پیش فروش یک ساله و پیش فروش مشارکت در فراوری 6 محصول خود را شروع کرد.

در طرح پیش فروش یک ساله گروه خودروسازی سایپا 6 محصول شامل شاهین G، کوییک S، کوییک R با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا S و سایپا SE 151 موتور M 13 است، عرضه شده است. بعلاوه در طرح پیش فروش مشارکت در فراوری محصولات گروه خودروسازی سایپا، 6 محصول یاد شده عرضه شد.

متقاضیان محصولات سایپا می توانند به وسیله سایت https://saipa.iranecar.com در یکی از روش های پیش فروش یک ساله و پیش فروش مشارکت در فراوری یا هر دو روش ثبت نام نمایند.

بر این اساس، ابتدا قرعه کشی روش پیش فروش یک ساله انجام می گردد و در صورت منتخب شدن در قرعه کشی مذکور، متقاضی در قرعه کشی مشارکت فراوری، شرکت داده نخواهد شد.

در صورت منتخب نشدن در روش پیش فروش یک ساله، متقاضیان در قرعه کشی مشارکت در فراوری شرکت داده خواهند شد.

گفتنی است در صورتی که متقاضیان در یکی از روش های فروش شرکت نموده باشند، فقط در قرعه کشی همان روش شرکت داده خواهند شد.

لیست انتخاب شدگان نهایی به وسیله سایت فروش اینترنتی سایپا یک روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد. بر این اساس، پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبان در هر دو روش پیش فروش یک ساله و مشارکت در فراوری باید در مدت سه روز نسبت به واریز وجه علی الحساب قیمت خودرو اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 23 خرداد 1401 بروزرسانی: 23 خرداد 1401 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 2079

به "پیش فروش 6 محصول سایپا از 30 دی 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش فروش 6 محصول سایپا از 30 دی 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید