معاون ایران خودرو: بانک ها برای تأییدیه واریز وجه با مشکلاتی روبرو بودند

به گزارش صبح مهریز، معاون مهندسی سازمان و سیستم های ایران خودرو با بیان اینکه هرفرد باید مشخصات کارت خود را در پروفایل ثبت نامی درج و بر اساس درگاه بانکی وجه خودرو را پرداخت کند، گفت: بانک ها برای تأییدیه واریز وجه با مشکلاتی روبرو بودند که یک ساعت پیش رفع شد.

معاون ایران خودرو: بانک ها برای تأییدیه واریز وجه با مشکلاتی روبرو بودند

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، اصغر حق پناه در رابطه با اشکالات به وجود آمده برای منتخبان قرعه کشی پیش فروش یک ساله اخیر ایران خودرو برای واریز وجه، گفت: تکمیل وجه در پیش فروش ها صرفاً به صورت اینترنتی است و مشتریان باید به درگاه های بانکی مراجعه و نسبت به تکمیل وجه محصولات خریداری شده اقدام کنند. اما بروز برخی اختلالات در درگاه بانکی باعث شده تا فرایند واریز وجه بسیار کند صورت گیرد که همین موضوع مشتریان را برای تکمیل فرآیند خرید خود نگران کرده است.

وی با بیان اینکه هر فرد مشخصات کارت خود را در پروفایل ثبت نامی درج و باید براساس درگاه بانکی نسبت به تکمیل وجه اقدام کند، افزود: بانک ها برای تاییدیه واریز وجه با مشکلاتی روبرو بودند که یک ساعت پیش این مشکل برطرف شده است.

معاون مهندسی سازمان و سیستم های ایران خودرو با تأکید بر اینکه این شرکت تا ساعات دیگر پیامکی به مشتریان خود ارسال و به آن ها اعلام می کند که اختلال در تکمیل وجه برطرف شده است، گفت: در حال حاضر هشت هزار و 500 نفر نسبت به تکمیل وجه خود از مجموعه 45 هزار نفر برنده قرعه کشی اقدام کرده اند. البته اگر تا چهارشنبه ببینیم فرایند تکمیل وجه به صورت کامل انجام نشده، به طور حتم زمان واریز وجه را تمدید خواهیم کرد.

وی اختلال در تکمیل وجه را از جانب درگاه های بانکی دانست و افزود: اگر مشتریان پروفایل خود را کامل و درست تکمیل کرده باشند مسئله ای برای ثبت نام نخواهند داشت.

گفتنی است، منتخبان قرعه کشی یک ساله محصولات ایران خودرو باید از کارت بانکی که قبلاً در سامانه امتا، تعلق آن به ایشان احراز شده است، برای واریز وجه استفاده کنند در غیر این صورت استفاده از کارت بانکی سایر اشخاص امکان پذیر نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1081

به "معاون ایران خودرو: بانک ها برای تأییدیه واریز وجه با مشکلاتی روبرو بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون ایران خودرو: بانک ها برای تأییدیه واریز وجه با مشکلاتی روبرو بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید