مایکل کوهن: احتمالا ترامپ برای پیروزی در انتخابات یک جنگ را شروع می نماید

به گزارش صبح مهریز، ایسنا نوشت: وکیل سابق رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای که در آستانه انتشار کتاب خاطرات افشاگرانه اش انجام داده تاکید نمود، دونالد ترامپ برای باقی ماندن در ریاست جمهوری دست به هر کاری حتی آغاز کردن یک جنگ می زند.

مایکل کوهن: احتمالا ترامپ برای پیروزی در انتخابات یک جنگ را شروع می نماید

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

مایکل کوهن، وکیل سابق دونالد ترامپ در مصاحبه با ان.بی.سی نیوز گفت، معتقد است رئیس سابقش هر کاری و هر چیزی انجام خواهد داد تا دوباره در انتخابات ریاست جمهوری پیروز گردد حتی تا این حد که یک جنگ را شروع کند.

کوهن در مصاحبه اش با لستر هولت، مجری ان.بی.سی نیوز با این پرسش روبرو شد که آیا فکر می نماید دونالد ترامپ در انتخابات نوامبر پیروز گردد.

او اظهار کرد: دونالد ترامپ هر کاری و هر چیزی که در دسترسش باشد انجام خواهد داد تا پیروز گردد. و من معتقدم این شامل دخل و تصرف در برگه های رای هم می گردد.

کوهن گفت: من معتقدم او حتی تا این حد ممکن است پیش برود که جنگی را شروع کند تا نگذارد از ریاست جمهوری کنار گذاشته گردد. بزرگترین نگرانی من این است که در انتها سال 2020 انتقال قدرت صلح آمیزی در آمریکا وجود نداشته باشد.

کوهن که سالها به عنوان وکیل شخصی برای ترامپ کار نموده سال گذشته میلادی مجازات حبس سه ساله خود را از بابت جرایم اقتصادی و دروغگویی به کنگره شروع کرد. او در ماه ژوئیه بعد از نگرانی از ریسک ابتلا به کروناویروس در شرایط ناایمن زندان به حبس خانگی منتقل شد.

کوهن اخیرا کتابی از خاطراتش در زمان کار کردن برای ترامپ نوشته با تیتر: بی وفا، یک کتاب خاطرات. این کتاب روز سه شنبه آینده به بازار عرضه می گردد.

کاخ سفید در بیانیه ای کتاب کوهن را یک فن فیکشن (داستان پردازی هواداران) خوانده و گفت: او به راحتی به دروغگویی رایجش اذعان نموده اما انتظار دارد مردم حالا حرفهای او را باور نمایند تا او بتواند از فروش کتاب پول به دست بیاورد.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 29 مهر 1399 بروزرسانی: 29 مهر 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1219

به "مایکل کوهن: احتمالا ترامپ برای پیروزی در انتخابات یک جنگ را شروع می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مایکل کوهن: احتمالا ترامپ برای پیروزی در انتخابات یک جنگ را شروع می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید