ماجدی: شرایط استقلال تا نیم فصل به همین منوال است، نقش کی روش در سپاهان بی بدیل است

به گزارش صبح مهریز، بازیکن پیشین استقلال معتقد است این تیم تا نیم فصل و جذب بازیکنان خوب، تغییری نمی کند و به همین منوال به کارش ادامه خواهد داد.

ماجدی: شرایط استقلال تا نیم فصل به همین منوال است، نقش کی روش در سپاهان بی بدیل است

میرشاد ماجدی در گفت وگو با صبح مهریز، با بیان این که استقلال تا نیم فصل نخست به همین منوال عمل خواهد نمود، گفت: تیم دیر بسته شده و مربی و مدیریت مقصر نیستند. در این شرایط طرفداران باید آستانه تحمل خود را بالا ببرند و تا نیم فصل صبر نمایند. مطمئنا در نیم فصل نخست مدیریت باشگاه و کادرفنی برای تقویت تیم دست به کار خواهند شد. اگر این اتفاق رخ نداد، هوداران استقلال می توانند گله مند باشند. مدیریت قبلی باید یک سری کارها را انجام می داد که انجام نداده است.

این بازیکن پیشین استقلال با اشاره به خستگی روحی و ذهنی بازیکنان استقلال اعلام نمود: طرفداران باید بیش از هر زمان دیگری بازیکنان را تشویق نمایند و به آن ها اعتماد به نفس بدهند. بازیکنان استقلال احتیاج به استراحت دارند. باید از نظر روحی - روانی بهبود یابند. اگر نتوانند این کار را نمایند، شرایط سخت تر می شود.

او مشکل کنونی استقلال را کیفیت بازیکنان این تیم مطرح کرد و اضافه کرد: زمانی یک بازیکن با کیفیت از توپ مرده، موفق به گلزنی می شود که این موضوع کاملا مرتبط با کیفیت بازیکن است. استقلال احتیاجمند بازیکنانی است که کیفیت بالایی داشته باشند و در خلق موقعیت و گلزنی متبحر باشند.

ماجدی جذب پنج، شش بازیکن در نیم فصل نخست را الزامی دانست و گفت: قطعا مدیریت و کادرفنی این کار را انجام خواهند داد. استقلال چیزی را از دست نداده است و مطمئنا در نیم فصل به مسابقات بر می شود.

این بازیکن پیشین استقلال درباره نوع بازی سپاهان و اتکا به استنلی کی روش در گلزنی، اعلام نمود: درباره تیمی صحبت می کنیم که یک مربی با کارنامه موفق دارد. قلعه نویی در بازی با استقلال به خوبی تیمش را آسیب شناسی می نماید و با اضافه کردن بازیکن، موفق به گلزنی می شود. تعیین است که قلعه نویی یک برنامه بلندمدت دارد.

وی با اشاره به نقش بی بدیل استنلی کی روش در سپاهان گفت: نمی توانیم به راحتی از این بازیکن بگذریم. از طرفی قلعه نویی در هر تیمی حضور داشته، موفق به حفظ تیمش در بالای جدول شده است. مطمئن باشید اگر ایرادی در سپاهان باشد، قلعه نویی آن را رفع می نماید.

این کارشناس فوتبال درباره شانس قهرمانی سپاهان نیز اظهار کرد: فکر می کنم در نیم فصل دوم اتفاق هایی می افتد و جدول به این شکل نمی ماند.

ماجدی درباره مسائل ذوب آهن در نیم فصل نخست و ناکامی این تیم در زدن گل، تاکید نمود: یکی از مسائل ذوب آهن نبود بازیکن تمام نماینده است. آن ها موقعیت خلق می نمایند اما موفق به گلزنی نمی شوند. مشکل دیگر این تیم انتقال بازی ار حمله به دفاع است؛ در واقع آن ها در هنگام بازگشت از حمله خیلی دیر به پشت توپ می رسند و به دفاع می پردازند. آن ها اشکالاتی دارند که امید نمازی عزیز با تجربه و تخصص خود آن ها را رفع می نماید.

این عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال درباره نتیجه جلسه اخیر کمیته فنی و توضحیات عباس چمنیان درباره نتایج تیم ملی نوجوانان اظهار کرد: ریاست کمیته فنی بر عهده آقای محصص است. خروجی ها و صحبت ها باید به وسیله آقای محصص انجام شود. من یک عضو هستم و من نظرات شخصی خودم را در اختیار آقای چمنیان و اعضای کمیته گذاشتم. با این حساب ترجیح می دهم آقای محصص به عنوان رییس کمیته مباحث را مطرح نمایند تا شاهد نظرات متفاوت از این کمیته نباشیم.

او اعلام نمود: همان طور که دوست ندارم کسی در حیطه کمیته آموزش دخالت نکند، نباید درباره کمیته ای که سخنگو یا رییس آن نیستم، صحبت کنم. ما نباید در مسائل کمیته های دیگر دخالت کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اسفند 1397 بروزرسانی: 20 اسفند 1397 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 119

به "ماجدی: شرایط استقلال تا نیم فصل به همین منوال است، نقش کی روش در سپاهان بی بدیل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجدی: شرایط استقلال تا نیم فصل به همین منوال است، نقش کی روش در سپاهان بی بدیل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید