فسخ قطعی 20 قرارداد راکد در شهرک های صنعتی زنجان

به گزارش صبح مهریز، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی زنجان گفت: 20 قرارداد راکد بلااقدام در شهرک های صنعتی استان، فسخ قطعی شد.

فسخ قطعی 20 قرارداد راکد در شهرک های صنعتی زنجان

ایرج احمدی در گفت وگو با صبح مهریز، منطقه زنجان، اظهار کرد: با تشکیل جلسه هیئت حل اختلاف و داوری در شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان در خاتمه شهریورماه امسال، 77 فقره قرارداد راکد در شهرک های صنعتی استان زنجان تعیین تکلیف شد.

این مسئول ادامه داد: زمین های موضوع قرارداد، در شهرک های صنعتی اشراق، هیدج، خرم دره، افق ابهر، شریف ابهر، انگوران و نوآوران زنجان قرار داشت.

وی اضافه نمود: 20 فقره از قراردادهای یاد شده، فسخ قطعی و به 56 فقره دیگر جهت تکمیل ساخت و ساز و تسویه بدهی های معوق اعطای مهلت شد. همچنین یکی از طرف های قرارداد از ادامه کار انصراف داد.

احمدی با اشاره به میزان زمین های تعیین تکلیف شده، شرح داد: با رسیدگی به قراردادهای یاد شده، نزدیک به 8 هکتار از زمین های بلااقدام در سطح شهرک های صنعتی استان تعیین تکلیف شد که پس از طی مراحل قضایی، آزادسازی شده و در اختیار متقاضیان جدید قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان، یادآور شد: وصول مطالبات و فسخ قراردادهای راکد، از اولویت های اصلی شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان به شمار می رود و استفاده از ظرفیت شهرک های موجود و فعال استان اولویت نخست شرکت شهرک های صنعتی بوده و در این راستا قرارداد زمین های واگذار شده که هیچ گونه اقدامی بر روی آن ها صورت نگرفته است، فسخ می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 442

به "فسخ قطعی 20 قرارداد راکد در شهرک های صنعتی زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فسخ قطعی 20 قرارداد راکد در شهرک های صنعتی زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید