عکس هایی که میلیون ها بار به نام شما دیده می شوند

به گزارش صبح مهریز، نظراتی که شما پس از خرید کالا از تجربه خرید خود ثبت می کنید نقش مؤثری در راهنمایی و راهنمایی سایر کاربران خبرنگاران دارند. همان طور که می دانید، شما می توانید تجربه خرید خود را به شکل متن، عکس و ویدیو با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. در این صفحه ویژگی های یک عکس لایف استایل جذاب را با هم مرور خواهیم کرد.

عکس هایی که میلیون ها بار به نام شما دیده می شوند

مثل خودت عکس بگیر نه مثل ما

تقریبا تمام کالاهایی که در وبسایت خبرنگاران می بینیم به شکلی عکاسی شده اند که به آن عکس پشت سفید می گویند. این نوع عکاسی با هدف معرفی و نمایش بهتر ویژگی های واقعی کالا صورت می پذیرد. در این نوع عکاسی بازتاب و تأثیر رنگ ها و نور های اضافی از کالا حذف می شوند تا کمترین مغایرت بین عکس کالا و کالایی که به دست کاربر می رسد وجود داشته باشد. اما هیچ دلیلی وجود ندارد که شما هم برای عکاسی از کالایی که خریداری نموده اید از الگوی خبرنگاران پیروی کنید. بهترین عکسی که می تواند در قالب نظرات به یاری کاربران دیگر بیاید عکسی است که کالا را در شرایط واقعی استفاده نمایش دهد.

به عنوان مثال جایگاه زیر را تصور کنید.

حالا بیایید با هم عکس هایی که کاربران از تجربه خود به اشتراک گذاشته اند را مرور کنیم.

عکس هایی که با تیک سبزرنگ معین شده اند ویژگی های زیر را دارند؛

  • به کاربران یاری می نمایند تا استایل و دکوری که شما کالا را در آن استفاده می کنید با چیدمان منزل خودشان مقایسه نمایند.
  • درک بهتری از اندازه و مقیاس کالا به کاربران ارائه می دهند.
  • رنگ واقعی کالا را در زمان استفاده در محیط و در ترکیب با سایر رنگ ها نمایش می دهند.
  • نشان می دهند که هر کالا چطور می تواند احتیاج کاربران دیگر را رفع، زندگیشان را راحت تر یا ارزشی احساسی و زیبایی شناسانه به زندگی شان اضافه کند.
  • شرایط ایدئال استفاده از کالا و ظرفیت های هر کالا را به کاربران نمایش می دهند.

چطور از خریدهایتان عکس لایف استایل بگیرید؟

الگویی که در بالا معرفی کردیم به عنوان عکاسی لایف استایل شناخته می گردد. با رعایت نکاتی که در زیر آمده اند می توانید یک عکس لایف استایل خوب بگیرید.

  • اولین و مهم ترین نکته ای که باید رعایت کنید این است که کالا را از بسته بندی خرید خارج کنید، در موقعیت استفاده واقعی قرار دهید و سپس عکاسی کنید. به عنوان مثال از سرویس قابلمه روی گاز یا اپن آشپزخانه و از لوستر، تابلو، پرده و امثال آن پس از نصب عکاسی کنید.
  • نور در عکاسی مهمترین مؤلفه است؛ اما نه نور فلش مستقیم دوربین. در زمان عکاسی تمام چراغ ها را روشن و پرده ها را باز کنید. اگر قصد دارید از فلش دوربین بهره ببرید، یک نوار چسب را چند بار با دست خود لمس کنید تا مات گردد و سپس آن را روی فلش دوربین بچسبانید تا نور مستقیم به کالا تابیده نگردد.
  • عکس هایی که شما در خبرنگاران بارگذاری می کنید در نقاط متفاوتی از پلتفرم خبرنگاران به نام کاربری شما به نمایش درخواهند آمد و مانند یک شبکه اجتماعی سایرین قابلیت لایک کردن یا نظر دادن درباره آن ها را خواهند داشت. به همین دلیل هر چقدر سلیقه بیشتری در عکس خود به خرج دهید بهتر است.

برای دیدن کالاهایی که منتظر عکس های لایف استایل دیدنی شما هستند دکمه زیر را کلیک کنید و همین حالا دست به دوربین شوید.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1319

به "عکس هایی که میلیون ها بار به نام شما دیده می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس هایی که میلیون ها بار به نام شما دیده می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید