طاهری: برایم مهم نیست چه کسی به کادر فنی استقلال می آید، از خواب پریدم و گفتند زکی پور را اخراج نموده ای!

به گزارش صبح مهریز، بیژن طاهری، مربی تیم فوتبال استقلال گفت: برای من مهم نیست که چه کسی به کادر فنی اضافه می گردد، چرا که هدفم یاری به استقلال است.

طاهری: برایم مهم نیست چه کسی به کادر فنی استقلال می آید، از خواب پریدم و گفتند زکی پور را اخراج نموده ای!

بیژن طاهری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی صبح مهریز، درباره برتری 2 بر یک استقلال مقابل سایپا، بحث حضور دستیار جدید در کادر فنی استقلال و دیگر مسائل صحبت هایی را انجام داده است که در زیر می خوانید:

صبح مهریز: از بازی با سایپا آغاز کنیم، استقلال به نسبت بازی های قبلی خود بهتر بازی کرد که نتیجه اش پیروزی بود.

در 10 دقیقه ابتدایی بازی تمرکز نداشتیم و کیفیت زمین هم مساعد نبود. پس از گلی که خوردیم، تمرکز بازیکنان برگشت، بهتر بازی کردند و در نهایت هم بردیم. گذشته از این پیروزی، موقعیت های زیادی به دست آوردیم و چند توپ به تیر دروازه زدیم. بازی های استقلال و سایپا از سال های گذشته جذاب بوده است و این بازی هم همین طور شد. تماشاگران و کارشناسان هم از نوع بازی راضی بودند.

صبح مهریز: در نبود وینفرد شفر، به عنوان نفر اول کنار زمین حضور داشتید. این تجربه چطور بود؟

من نفر اول نیستم و شفر نفر اول است. من طبق دستوری که شفر داد، انجام وظیفه کردم. زمانی که خودش هم حضور دارد، هر موقع بگوید کنار خط می روم و نکاتی را به بازیکنان انتقال می دهم.

صبح مهریز: بحث اخراج میلاد زکی پور در تمرین روز گذشته چه بوده است؟ آیا او را به خاطر اعتراض به الحاجی گرو، اخراج کردید؟

امروز از خواب پریدم که گفتند زکی پور را اخراج نموده ای! اواخر تمرین روز گذشته، در آیتم فوتبال درون تیمی، زکی پور و گرو با هم برخوردی داشتند. متوجه شدم میلاد لنگ می زند که به او گفتم بهتر است سرد کند و برود. باور کنید آنقدر در تمرین بگو و بخند داشتند که وقتی این خبر را شنیدم، تعجب کردم.

صبح مهریز: در یکی دو ماه اخیر، صحبت های زیادی در رابطه با حضور فرهاد مجیدی، مجتبی جباری یا افراد دیگری در کادر فنی مطرح شد. آیا این مسئله تمرکز شما را به هم نزده است؟

من تابع شفر و باشگاه هستم. شفر امروز بگوید برو، می روم. مربی جدید هم بخواهد بیاید، برایم مهم نیست، چون هدفم یاری کردن به استقلال است. چه نفر اول باشم، چه نفر آخر، افتخارم این است که به استقلال خدمت کنم. اگر 10 مربی دیگر بیایند یا یک مربی، هدف من یاری به استقلال است.

صبح مهریز: وینفرد شفر هم در صفحه شخصی اش شما را جنتلمن نامید و حمایت تان کرد.

من هر جایی بودم و با هر کسی که کار کردم، با تمام وجود کار کردم. شفر مرد بزرگی است و وقتی می بیند با جان و دل یاری می کنم، اظهار لطف نموده و این صحبت ها را انجام می دهد. او بزرگی اش را نشان داده است.

صبح مهریز: وقتی بحث حضور دستیار جدید در کادر فنی استقلال مطرح شد، ناراحت نشدید که به نوعی دانش شما را زیر سؤال بردند؟

همان طور که گفتم تصمیم اول و آخر را شفر می گیرد و ناراحت نمی شوم. تا جایی که می توانم یاری می کنم و پیش وجدانم راضی هستم. هر مربی دیگری هم بیاید، قدمش روی چشم و هیچ مسئله ای ندارم و تابع شفر هستم.

صبح مهریز: استقلال روز جمعه باید با سپاهانی بازی کند که امیر قلعه نویی را دارد. این دیدار را چطور می بینید؟

ما سختی های زیادی در طول 9 هفته گذشته کشیدیم و با یاری بازیکنان باتجربه در بازی با سایپا، بازی خوبی انجام دادیم. بازیکنان باتجربه نقش زیادی داشتند و یاری زیادی به بازیکنان جوان کردند. بازی روز جمعه حساس و خاص است و امیدارم با بازی خوب، سه امتیاز را بگیریم و هم طرفداران را شاد کنیم و هم در بین تیم های مدعی قرار بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اسفند 1397 بروزرسانی: 7 اسفند 1397 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 113

به "طاهری: برایم مهم نیست چه کسی به کادر فنی استقلال می آید، از خواب پریدم و گفتند زکی پور را اخراج نموده ای!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طاهری: برایم مهم نیست چه کسی به کادر فنی استقلال می آید، از خواب پریدم و گفتند زکی پور را اخراج نموده ای!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید