شرکت هایی که در آستانه عرضه اولیه در بورس هستند

به گزارش صبح مهریز، خبرنگاران : شرکت های در صف پذیرش درج و عرضه در بورس تهران مشخص شدند. هنوز به دلیل شرایط بازار و فرایند ارائه اطلاعات شرکت ها مشخص نیست که چه شرکتی زودتر گوی رقابت را از سایر شرکت ها ربوده و عرضه اولیه می گردد.

شرکت هایی که در آستانه عرضه اولیه در بورس هستند

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران ،مجید نوروزی، معاون ناشران و اعضای شرکت شرکت بورس اوراق بهادار تهران در خصوص شرکت هایی که تا کنون پذیرش شده اندگفت: از ابتدای سال 99 تا کنون بیش از 54 شرکت با سرمایه اسمی بالغ بر 4.054.567 میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار تهران پذیرش شده اند.

وی اضافه کرد: بعضی از شرکت های پذیرش شده تا کنون عرضه، بعضی درج و بعضی نیز در حال اجرا اقدامات لازم جهت آماده شدن برای درج هستند.

چه شرکت هایی در بورس پذیرش شده اند؟

به گفته وی، شرکت های پذیرفته شده در صنایع مختلفی از قبیل سرمایه گذاری، فلزات اساسی، پتروشیمی، سیمان، مادر تخصصی، نیروگاه، عمران، لیزینگ و ... فعالیت دارند. از جمله شرکتهای پذیرش شده در بورس تهران می توان به شرکتهای سرمایه گذاری استانی (تمامی استان ها)، سپید ماکیان، پتروشیمی بوعلی سینا، پتروشیمی اروند، مرغ اجداد زربال، لیزینگ اقتصاد نوین، پتروشیمی تبریز، پارس فولاد سبزوار، سیمان اردستان، تأمین سرمایه تمدن، سرمایه گذاری توسعه نور دنا و ... اشاره کرد.

این شرکت ها در صف عرضه هستند؛ کدام زودتر، مشخص نیست

به گزارش بورس24، نوروزی در خصوص شرکت هایی که درج شده اند و در مرحله عرضه هستند گفت: از ابتدای سال 99تا کنون 36 شرکت با سرمایه اسمی بالغ بر 3.108.766 میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار تهران درج شده اند. از جمله شرکت های درج شده که تا کنون عرضه نشده اند می توان به شرکت های سپید ماکیان، تأمین سرمایه تمدن، صنعت غذایی کورش، شرکت های سرمایه گذاری استانی (از قبیل استان های گیلان، ایلام، کردستان، خراسان رضوی، گلستان، خوزستان و ...) اشاره کرد.

پتروشیمی بوعلی و مدیریت سرمایه مدار در راه اخذ مجوز ...

نوروزی ادامه داد: همچنین شرکت های پتروشیمی بوعلی سینا و مدیریت سرمایه مدار نیز در حال اخذ مجوز ثبت به عنوان ناشر بوده و به زودی درج خواهند شد. همچنین شرکت چوب خزر کاسپین در خواستی برای پذیرش در بورس تهران ارائه نداده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1246

به "شرکت هایی که در آستانه عرضه اولیه در بورس هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت هایی که در آستانه عرضه اولیه در بورس هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید