سه کارگر در دیگ روغن جان باختند

به گزارش صبح مهریز، منابع خبری ایلنا از وقوع یک حادثه منجر به فوت برای سه نفر از کارگران شاغل در واحد تولیدی پترو آسام پیشرو در استان قزوین خبر می دهند.

سه کارگر در دیگ روغن جان باختند

براساس اطلاعاتی که از سوی فعالان صنفی کارگری استان قزوین در اختیار ایلنا قرار گرفته است، این حادثه در شامگاه روز چهارشنبه (17 دی ماه) برای سه تن از کارگران کارخانه پترو آسام پیشرو که در زمینه فراوری چرم فعالیت دارد ، اتفاق افتاده است.

از قرار معلوم کارگر ان متوفی که ظاهرا سابقه کاری نسبتا بالایی نیز دارند در روز حادثه هنگام کار کنار دیک روغن ایستاده بودند که به ناگهان داخل دیگ سقوط می نمایند و براثر این حادثه جان خود را از دست می دهند.

هنوز علت این حادثه که در شهرستان بوئین زهرا اتفاق افتاده اعلام نشده است اما منابع ایلنا بر اساس گزارش اولیه مسئولان می گویند با سقوط یکی از کارگران به داخل دیگ روغن، کارگر دوم وسوم نیز برای نجات همکاران خود اقدام نموده اند که متاسفانه مثمر ثمر واقع نشده وهر سه جان می بازند.

در این رابطه قدرت اله مهدیخانی (مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین) ضمن تایید خبر این حادثه گفت: این حادثه نیز در شامگاه روزچهارشنبه در واحد پتروآرسام پیشرو رخ داد که منجر به فوت سه کارگر شده است.

این مقام مسئول بابیان اینکه مطابق مقررات بروز هرگونه حادثه در واحد های فراوریی آنالیز می گردد افزود: کارگرانی که فوت نموده اند یکی از اتباع افغانستان و دو نفر دیگر نیز ایرانی و اهل قروه کردستان بودند که در این شرکت کار می کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1447

به "سه کارگر در دیگ روغن جان باختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه کارگر در دیگ روغن جان باختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید