سه درخواست مهم رئیس جمهوری از شهردار پایتخت

به گزارش صبح مهریز، تهران (پانا) - رئیس جمهوری در پنجاه و چهارمین پویش تدبیر و امید برای جهش فراوری فرمان افتتاح 1004 پروژه شهرداری های سراسر کشور با ارزش 10 هزار 181 میلیارد تومان را صادر کرد.

سه درخواست مهم رئیس جمهوری از شهردار پایتخت

مجموع پروژه هایی که امروز در قالب طرح های ملی مدیریت شهری در سراسر کشور با فرمان حسن روحانی بهره برداری رسمی از آنها شروع شد، برای 67 هزار 899 نفر اشتغال زایی ایجاد نموده است.

ایستگاه های متروی قیام و دولاب در شهر تهران، پایانه و پارکینگ زیرسطحی آزادی در شهر مشهد، مجتمع تجاری، اداری و فرهنگی گرگان، مجموع تفریحی، گردشگری ایران کوچک به مساحت 68 هکتار در شهر کرج، میدان عظیم میوه و تره بار به مساحت 24 هکتار در بندرعباس، از جمله طرح های مهمی است که امروز با فرمان رئیس جمهوری در مناطق مختلف کشور به بهره برداری رسید.

در آیین افتتاح طرح ها و پروژه های ملی مدیریت شهری، شهرداران تهران، مشهد، گرگان، کرج و بندرعباس، گزارشی از اقدامات اجرا شده در حوزه مدیریت شهری در ساخت و اجرای پروژه های شهرداری ها ارایه کردند.

امروز همچنین در حضور رئیس جمهوری از 5 سامانه عمران و مدیریت شهری وزارت کشور در زمینه ارائه خدمات شهری رونمایی شد.

رئیس جمهوری قبل از صدور فرمان افتتاح پروژه های شهری تهران رسیدگی به سه مشکل مهم را مورد تاکید قرار داد.

رفع کردن بوی نامطبوع در بعضی از مناطق شهر، رسیدگی به شرایط نامناسب ارتفاع ساختمان ها در محلات مختلف که ظاهر شهر را به هم ریخته است و همچنین ضرورت جمع آوری متکدیان از سطح شهر که به صندلی تهران ضربه زده است، سه موضوع مهمی بود که رئیس جمهوری آن را مورد تاکید قرار داد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1526

به "سه درخواست مهم رئیس جمهوری از شهردار پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه درخواست مهم رئیس جمهوری از شهردار پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید