سلطانی فر: مردم با خیال راحت سهام استقلال و پرسپولیس را بخرند

به گزارش صبح مهریز، تهران (پانا)-وزیر ورزش و جوانان گفت دولت نقش ارشادی و حمایتی خود را بتدریج تا خودکفایی کامل اقتصادی استقلال و پرسپولیس کاهش می دهد. ورود دو باشگاه به فرابورس بهترین اتفاق ممکن تاریخ سرخابی ها بود.

سلطانی فر: مردم با خیال راحت سهام استقلال و پرسپولیس را بخرند

به گزارش وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در جلسه هم اندیشی با گروهی از صاحب نظران اقتصادی گفت: در سطوح مختلف، نظر و آرای نخبگان کشور را برای طی راستا روشن و مطمئن واگذاری استقلال و پرسپولیس شنیده ام و تلاش می کنیم بدون فوت وقت این راستا را طی کنیم.

وی در دیدار با جمعی از نخبگان و صاحب نظران اقتصادی درباره واگذاری استقلال و پرسپولیس گفت: خوشبختانه اجماع خوبی بین صاحب نظران اقتصادی و ورزشی و مدیران کشور و دولت برای ورود دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به فرابورس و آغاز فرایند جدی خصوصی سازی دو باشگاه وجود دارد.

سلطانی فر با اشاره به تلاش های سه ساله خود برای زمینه سازی واگذاری استقلال و پرسپولیس اعلام نمود: خوشبختانه هم رئیس جمهور و هیات وزیران و هم قاطبه مردم، ورزشکاران و قهرمانان با این اتفاق بزرگ و تاریخی ورزش ایران موافق و همگام هستند.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به ریسک واگذاری استقلال و پرسپولیس و آینده این دو تیم گفت: بعد از خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس دولت و وزارت ورزش و جوانان دخالت در اداره دو تیم ندارد و عمدتا بصورت ارشادی با تشویق سرمایه گذاران حمایت خود را برای پایدار شدن فرایند خصوصی سازی دو تیم بصورت مشروط و موقت ادامه می دهد و به تدریج و با زمان بندی مناسب این حمایت ها کاهش می یابد تا دو باشگاه کاملا به خود متکی شوند و با همین نگاه معتقدم مردم با خیال راحت به سراغ خرید سهام استقلال و پرسپولیس بفرایند.

وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: تصمیمی مهم و ماندگار در تاریخ این دو باشگاه به مرحله اجرا نزدیک می شود و قطعا این سیاست گذاری به نفع مردم،کشور، ورزش و هر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در سطوح ملی و بین المللی است و نشانه آن هم رضایت مندی هواداران و سبک شدن بار دولت از راستا واگذار کردن وظایف اجرایی به بخش خصوصی است.

سلطانی فر ادامه داد : در سطوح مختلف، نظر و آرای نخبگان کشور را برای طی راستا روشن و مطمئن واگذاری استقلال و پرسپولیس شنیده ام و تلاش می کنیم بدون فوت وقت این راستا را طی کنیم.

وی در پایان با قدردانی مجدد از جمع متخصصان اقتصادی و صاحب نظران دانشگاهی که در این مدت در کنار دولت و وزارت ورزش و جوانان بودند، گفت: قطعا با کمک شما فرایند اصلاح سیاست ها و برنامه ریزی برای ارائه خدمات بهتر و بالا رفتن کیفیت آن به جامعه بزرگ ورزش سریع تر میسر شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1343

به "سلطانی فر: مردم با خیال راحت سهام استقلال و پرسپولیس را بخرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: مردم با خیال راحت سهام استقلال و پرسپولیس را بخرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید