رهبری: روزی می رسد سابر ایران قهرمان مطلق آسیا باشد

به گزارش صبح مهریز، ملی پوش اسلحه سابر ایران پس از نایب قهرمانی در بازی های آسیایی گفت: همیشه روند رو به رشدی داشتیم و هیچ وقت درجا نزدیم.

رهبری: روزی می رسد سابر ایران قهرمان مطلق آسیا باشد

به گزارش صبح مهریز، محمد رهبری سابریست ایران پس از نایب قهرمانی در بازی های آسیایی گفت: ما به این مدال فکر نمی کردیم یعنی نقره برای ما هدف اصلی نبود. ما چهار سال پیش هم نقره گرفته بودیم و آمده بودیم اینجا که طلا بگیریم. کره هم قهرمان المپیک است و هم دنیا. ضربات ما روی حریف ننشست و همین باعث شد که تمرکزمان به هم بخورد و نتوانستیم به بازی برگردیم. اول بازی داشتیم خوب بالا می رفتیم اما متاسفانه چند ضربه ای که جابجا شد، نتوانستیم آن بازی که می خواستیم را انجام بدهیم و باعث شد یک مقدار افت کنیم و با زیاد شدن اختلاف جبران کردن آن سخت شد.

او اظهار کرد: مطمئن باشید ما به زودی در یک میدان مهم کره را شکست می دهیم. کره جنوبی تیم کمی نیست . این تیم در المپیک 2012 لندن قهرمان گردیده است. ما هم باید تمام سعی مان را بکنیم تا در میادین بین المللی نتایج خیلی خوبی به دست بیاوریم.

او در خصوص این که شمشیربازی آسیا گردیده ایران و کره چنین نظری داشت: ما هیچ وقت روند نزولی نداشتیم، همیشه روند رو به رشدی داشتیم و هیچ وقت درجا نزدیم. کارهای بزرگی کردیم و مطمئن باشید روزی می رسد که ایران قهرمان مطلق آسیا باشد.

رهبری در ادامه اضافه نمود: ما تمام هدف مان المپیک 2020 است تا بتوانیم اول از همه مدال بگیریم و در وهله دوم آن مدال خوش رنگ باشد. از تمام کسانی که به من کمک کردند تشکر می کنم. ما خیلی از خانواده های مان دور بودیم. از بعد از بازی های آسیایی دوره قبل مدام در اردو بودیم و خیلی سختی کشیدیم. از همه کسانی که به پیشرفت ما کمک کردند تشکر می کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 مهر 1397 بروزرسانی: 24 مهر 1397 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 63

به "رهبری: روزی می رسد سابر ایران قهرمان مطلق آسیا باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهبری: روزی می رسد سابر ایران قهرمان مطلق آسیا باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید