تور برزیل: رقم پیشنهادی مهاجم برزیلی به پرسپولیسی ها 2 برابر شد

به گزارش صبح مهریز، بحث جذب مهاجم خارجی برای پرسپولیسی ها به یک معضل جدی تبدیل شده است. موضوعی که باعث دلخوری یحیی گل محمدی از مدیران باشگاه نیز شده است، اما همچنان خبری از مهاجم خارجی برای سرخپوشان نیست و شنیده می گردد مذاکرات و کوشش ها در این زمینه همچنان ادامه دارد.

تور برزیل: رقم پیشنهادی مهاجم برزیلی به پرسپولیسی ها 2 برابر شد

با تور برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

پرسپولیسی ها در آخرین گزینه خود، طی روز های گذشته مذاکراتی را آلف مانگا مهاجم برزیلی انجام داده و حتی به توافق اولیه برای عقد قرارداد سه ساله دست یافته بودند، اما شنیده می گردد مدیر برنامه های این بازیکن رقم پیشنهادی خود را در مذاکرات بعد حدود دو برابر افزایش داده و همین موضوع باعث به هم خوردن توافق طرفین شده است.

باشگاه پرسپولیس به این بازیکن پیشنهاد رقم 450 هزار دلاری برای رضایت نامه و مبلغ قرارداد داده بود که ابتدا با موافقت طرف برزیلی روبرو شده است، اما در ادامه مدیر برنامه های مانگا خواهان دریافت مبلغی حدود یک میلیون دلار شده بود.

مانگا و مدیر برنامه هایش در مذاکره با باشگاه پرسپولیس اعلام نموده اند این بازیکن از لیگ های فرانسه و انگلیس پیشنهاد دارد، اما در صورت پرداخت حدود یک میلیون دلار می تواند به پرسپولیس بپیوندند که این موضوع با مخالفت مدیران باشگاه پرسپولیس روبرو شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 12 مرداد 1401 بروزرسانی: 12 مرداد 1401 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 2124

به "تور برزیل: رقم پیشنهادی مهاجم برزیلی به پرسپولیسی ها 2 برابر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور برزیل: رقم پیشنهادی مهاجم برزیلی به پرسپولیسی ها 2 برابر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید