دلایل لزوم قرنطینه خوزستان به ستاد ملی ارسال شده است

به گزارش صبح مهریز، خبرنگاران/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه آمار مراجعه کنندگان به بیمارستان ها و مراکز بهداشتی کاهشی نشده است، گفت: ستاد استانی مدیریت کرونا دلایل خود را به ستاد ملی به منظور اعمال قرنطینه در استان خوزستان ارسال کرده است.

دلایل لزوم قرنطینه خوزستان به ستاد ملی ارسال شده است

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

دکتر فرهاد ابول نژادیان در خصوص قرنطینه و تعطیلی خوزستان اظهار کرد: برای تعطیلی و قرنطینه استان خوزستان، ستاد ملی مقابله با کرونا باید تصمیم گیری کند.

به گزارش خبرنگاران، وی اضافه کرد: ستاد استانی مدیریت کرونا در سطح اختیارات خود، محدودیت های شدید و زیادی در خوزستان اعمال کرده است تا بتوانیم شاهد بهبود شرایط استان باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز شرح داد: در چند روز اخیر همکاری مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی بهتر شده است و این کار به ما کمک می کند.

ابول نژادیان گفت: ستاد استانی مدیریت کرونا دلایل خود را به ستاد ملی به منظور اعمال قرنطینه در استان خوزستان ارسال کرده است و تلاش کرده ایم که با راهنمایی، صحبت و جدیت شرایط را بهبود ببخشیم.

وی اضافه کرد: عمده مشکل، در شهرهای قرمز خوزستان است و امیدواریم اقدامات اجرا شده به نتیجه برسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه مردم همکاری بهتری دارند و رعایت پروتکل ها نیز بهتر شده است، گفت: تلاش ها در جریان است و آمار مراجعه کنندگان به بیمارستان ها و مراکز 16 ساعته ثابت مانده اما کاهشی نشده است.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، گفت: اگر این فرایند ادامه داشته باشد و همراهی مردم را ببینیم، قطعا فرایند ابتلا به کرونا در خوزستان کاهشی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1527

به "دلایل لزوم قرنطینه خوزستان به ستاد ملی ارسال شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلایل لزوم قرنطینه خوزستان به ستاد ملی ارسال شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید