دستگیری شکارچیان غیر مجاز در منطقه شکار و صید ممنوع هشتاد پهلو

به گزارش صبح مهریز، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست لرستان از دستگیری شکارچیان غیر مجاز در منطقه شکار و صید ممنوع هشتاد پهلو خرم آباد اطلاع داد.

دستگیری شکارچیان غیر مجاز در منطقه شکار و صید ممنوع هشتاد پهلو

به گزارش گروه استان های خبرنگاران از خرم آباد، قاسم دلفانی،فرمانده یگان حفاظت محیط زیست لرستان گفت: نیرو های یگان حفاظت محیط زیست لرستان در منطقه شکار و صید ممنوع هشتاد پهلو خرم آباد یک گروه متخلف زیست محیطی را که بر خلاف قوانین شکار و صید اقدام به شکار یک رأس گراز وحشی نموده بودند را دستگیر کردند.

وی اضافه کرد: از این متخلفین علاوه بر لاشه شکار شده گراز وحشی یک قبضه اسلحه تک لول ساچمه زنی به همراه 4 عدد فشنگ چهار پاره و 2 عدد فشنگ ساچمه ای و ادوات شکار کشف و ضبط شد.

به گزارش گروه استان های خبرنگاران از خرم آباد، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست لرستان گفت: بعلاوه در خلال گشت و کنترل در همین منطقه یک نفر متخلف زیست محیطی که قصد شکار در منطقه را داشت به وسیله نیرو های یگان حفاظت محیط زیست قبل از هر گونه اقدام به شکار دستگیر شد که از وی یک قبضه اسلحه تک لول ساچمه زنی غیر مجاز به همراه مقداری فشنگ کشف و ضبط شد.

دلفانی گفت: پرونده این متخلفین پس از بازپرسی و تنظیم صورت جلسه اولیه برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارجاع و ادوات کشف شده از آن ها طبق ماده 14 قانون شکار و صید تا سرانجام دادرسی به صورت امانی باقی می ماند.

ب

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 آذر 1400 بروزرسانی: 26 آذر 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1910

به "دستگیری شکارچیان غیر مجاز در منطقه شکار و صید ممنوع هشتاد پهلو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری شکارچیان غیر مجاز در منطقه شکار و صید ممنوع هشتاد پهلو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید