دانشجویان عدالتخواه استان کرمان خواهان رفع شدن ابهامات انتقال آب هلیل رود شدند

به گزارش صبح مهریز، تشکل های دانشجویی جنبش عدالتخواه استان کرمان در نامه ای به رئیس اداره آب و فاضلاب این استان ابهامات پروژه انتقال آب هلیل رود را یادآوری نموده و با مطرح کردن سوالاتی خواهان شفافیت این نهاد در مورد پروژه مذکور شدند.

دانشجویان عدالتخواه استان کرمان خواهان رفع شدن ابهامات انتقال آب هلیل رود شدند

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، تشکل های دانشجویی جنبش عدالتخواه استان کرمان در نامه ای به رئیس اداره آب و فاضلاب این استان ابهامات پروژه انتقال آب هلیل رود را یادآوری نموده و با مطرح کردن سوالاتی خواهان شفافیت این نهاد در مورد پروژه مذکور شدند.

متن نامه تشکل های جنبش عدالتخواه استان کرمان به رئیس ابفا جهت حضور در جلسه برای پاسخگویی به ابهامات پروژه انتقال اب هلیل رود به توضیح زیر است:

بسم رب المستضعفین

جناب آقای مهندس رشیدی، مدیرعامل محترم شرکت آب منطقه ای استان کرمان؛ سلام علیکم. با توجه به تعدد سوالات و ابهامات موجود، پیرامون پروژه انتقال آب هلیل رود مجموعه های دانشجویی از شما به عنوان مجری طرح دعوت به عمل می آورند تا در یک جلسه مجازی میهمان برای پاسخ به سوالات ذیل باشید:

1- طرح انتقال آب هلیل رود توسط چه گروهی مورد ارزیابی قرار گرفته است و آیا نتایج و گزارش های کارشناسی در دسترس عمومی مردم نباید قرار گیرد؟

2- آیا مجموعه تحت مدیریت حضرت عالی هیچگاه به ابعاد کامل این پروژه پرداخته و جلساتی را برای روشن شدن کامل موضوع با حضور رسانه ها برگزار نموده است؟

3- با توجه به نظر کارشناسان مختلف انتقال آب به عنوان اخرین راه چاره موجود در مسائل کمبود آب مطرح است. مجموعه فعالیت سازمان آب منطقه ای استان در کاهش مسائل مصرف آب در منطقه مقصد چه بوده است؟

4- با توجه به خشک سالی بی سابقه جازموریان و عدم پرداخت حق آبه جازموریان که در سد های بالا دست هلیل رود انجام می گردد، شرکت آب منطقه ای استان کرمان چه برنامه ای برای بهبود و احیای جازموریان دارد؟

5- شرکت سهامی آب منطقه ای کرمان برای برخورد با چاه های غیر مجاز در سطح استان برای کاهش اثرات خشک سالی چه برنامه ای دارد؟

6- آیا شرکت سهامی آب منطقه ای کرمان کارگروهی را برای آنالیز مجدد ابعاد این پروژه تشکیل داده است؟ در صورت تشکیل آن افراد حاضر کارگروه چه اشخاصی هستند؟

پاسخ به این چند سوال از سوی جنابعالی منجر به روشن تر شدن ابعاد این پروژه می گردد، لذا ما دانشجویان از شما درخواست داریم تا در اسرع وقت با پاسخ به نامه هماهنگی های لازم برای حضور شما در جلسه مجازی برای کاهش ابهامات، فراهم آید.

به امید ظهور عدالت گستر هستی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1422

به "دانشجویان عدالتخواه استان کرمان خواهان رفع شدن ابهامات انتقال آب هلیل رود شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان عدالتخواه استان کرمان خواهان رفع شدن ابهامات انتقال آب هلیل رود شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید