خطر انفجار مغز درون جمجمه، زندگی زن جوان را تهدید می کند!

به گزارش صبح مهریز، خبرنگاران : یک بیماری نادر که با خطر انفجار مغز درون جمجه همراه است، زندگی یک جوان را تهدید می کند.

خطر انفجار مغز درون جمجمه، زندگی زن جوان را تهدید می کند!

یک زن جوان انگلیسی برای درمان مسائل مفصلی خود که منجر به انفجار جمجمه او خواهد شد، اقدام به جمع آوری کمک های مالی کرد.

امیلی بالفور 23 ساله، از بیماری رنج می برد که او را به منفجر شدن مغز در درون جمجمه اش تهدید می کند. این شرایط، زن جوان را به متوقف کردن تحصیلات دانشگاهی خود در زمینه ادبیات انگلیسی وادار کرد. او به سختی تلاش می کند تا 200 هزار دلار برای عمل جراحی در ایالات متحده جمع آوری کند تا اسکلت خود را تثبیت کند و به قول خودش از زندگی جهنمی و غیر قابل تحمل، راحت بشود.

امیلی در مورد شرایط سخت خود گفت: شدت درد عضلانی و خستگی مفرط و همچنین بی ثباتی مفاصل به حدی زیاد شده که زندگی بدون مصرف مسکن تقریبا غیرممکن است. این مشکل از 14 سالگی بعد از حادثه اسنو برد به وجود آمد و باعث شد یک نوجوان فعال عاشق باله و اسکی و دوچرخه سواری، تبدیل به دختری شود که هیچ فعالیتی نمی تواند انجام دهد.

در سال 2011، پس از تصادف اسنو برد، سندرم Ehlers-Danlos در بدن او تشخیص داده شد. این سندرم از بیماری های ژنتیکی نادر است که بر بافت های همبند تأثیر می گذارد و در مورد امیلی، مفاصل او را شل، ناپایدار و مستعد دررفتگی کرده است. او همچنین دارای بی ثباتی جمجمه گردنی است به این معنی که ناحیه ای که جمجمه و ستون فقرات او به هم می رسند و به طور خطرناکی ناپایدار است. علاوه بر این سندرم، یک بیماری نادر دیگر که باعث ایجاد مشکل در صورت و گردن می شود در او تشخیص داده شده است. قسمت زیرین مغز امیلی به سمت کانال نخاعی فشار وارد می کند و ورید گردن را به شدت فشرده می کند.

زن جوان سعی داشت با تحت فشار قرار دادن خود، یک فعالیت علمی ارزنده انجام دهد اما در برابر فشار های بیماری نوانست مقاومت کند و در نهایت از تصمیم خود دست کشید. او در ابتدای سال 2019 در بیمارستان بستری شد و به اجبار تحصیلات خود را به تعویق انداخت.

امیلی صفحه ویژه ای را در GoFundMe راه اندازی کرده است تا بتواند پول مورد نیاز برای عمل جراحی را جمع آوری کند و تا کنون توانسته حدود 15000 دلار جمع آوری کند. به گزارش وب سایت مترو، زن جوان عزم خود را برای ادامه درمان و انجام جراحی به هر قیمتی برای رهایی از درد و ناتوانی که مانع از زندگی عادی او می شود، ابراز داشت.

منبع: رکنا
انتشار: 24 آبان 1400 بروزرسانی: 24 آبان 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1879

به "خطر انفجار مغز درون جمجمه، زندگی زن جوان را تهدید می کند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطر انفجار مغز درون جمجمه، زندگی زن جوان را تهدید می کند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید