خبر نو درباره برگزاری آزمون استخدامی

به گزارش صبح مهریز، رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور از برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی تا انتها امسال خبر داد.

خبر نو درباره برگزاری آزمون استخدامی

به گزارش فارس، میثم لطیفی رییس سازمان اداری و استخدامی کشور درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی گفت: ما برای برگزاری آزمون استخدامی منتظر بودیم تا دستگاه ها با توجه به تغییر دولت، آخرین آمار و نیازهایشان در حوزه تامین نیرو را ارائه دهند و تا به امروز تنها آمار وزارت آموزش و پرورش مانده است که باید منتظر بمانیم تا وزیر آن مشخص شود چرا که بخش عمده ای از استخدام ها مربوط به این وزارتخانه است.

وی ادامه داد: هم اکنون پیش نویس دفترچه آزمون استخدامی به طور کامل آماده شده است فقط باید در آن، عدد و رقم، پُست و شهر برای وزارت آموزش و پرورش درج شود.

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور، شرح داد: امیدواریم اگر بتوانیم آمار ها را دریافت کنیم تا خاتمه ماه آینده، مقدمات برگزاری این آزمون را فراهم کنیم، اما به طور قطع آزمون استخدامی دستگاه ها تا خاتمه امسال برگزار خواهد شد.

لطیفی در خصوص نحوه جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال گذشته، یادآور شد: سال گذشته افرادی که در آزمون استخدامی شرکت کرده بودند به دستگاه های اجرایی معرفی شدند که تعداد آن ها 3 برابر ظرفیت هم بود و پیرو آن دستگاه ها بر اساس ظرفیتشان با آن ها مصاحبه کرده و با توجه به نیازی که در حوزه تامین نیرو دارند، برترین ها را انتخاب می کنند.

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور، تاکید کرد: فرآیند جذب این افراد در دستگاه ها در حال اجرا بوده و تقریبا نهایی شده است و در این زمینه با مسئله ای روبرو نیستیم و تعدادی هم که به جای مانده اند در این آزمون پذیرفته نشده بودند.

منبع: فرارو
انتشار: 7 دی 1400 بروزرسانی: 7 دی 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1923

به "خبر نو درباره برگزاری آزمون استخدامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر نو درباره برگزاری آزمون استخدامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید