خبرنگاران حمایت از 50 طرح تحقیقاتی دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش صبح مهریز، تهران- خبرنگاران- صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با انعقاد تفاهم نامه های همکاری، از انجام 50 طرح تحقیقاتی محققان دانشگاه تربیت مدرس حمایت می نماید.

خبرنگاران حمایت از 50 طرح تحقیقاتی دانشگاه تربیت مدرس

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش روز شنبه خبرنگاران از صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران، حمایت از طرح های تحقیقاتی با انعقاد تفاهم نامه های همکاری با مراکز علمی انجام می گردد تا فرایند انجام تحقیقات تسهیل گردد.

پیش از این دو تفاهم نامه همکاری میان صندوق و دانشگاه تربیت مدرس منعقد شده بود و بر اساس آن از 40 طرح پسادکتری محققان این دانشگاه حمایت شده بود. به تازگی نیز دو تفاهم نامه همکاری میان این دو نهاد امضا شد. در تفاهم نامه نخست 20 طرح پسادکتری و 20 رساله دکتری حمایت می گردد، در تفاهم نامه دیگری نیز حمایت از 10 طرح پسادکتری ویژه تایید شده است.

این اقدام جهت انجام طرح های پژوهشی محققان و دانشجویان را هموار می نماید تا پژوهش های آنها دستاوردی فناورانه همراه داشته باشد.

تا به امروز بیش از 150 تفاهم نامه همکاری میان صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران و مراکز علمی کشور منعقد شده است. تفاهم نامه هایی که هر یک با حمایت از طرح های پژوهشی محققان کشور، دستاوردی فناورانه به همراه دارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1151

به "خبرنگاران حمایت از 50 طرح تحقیقاتی دانشگاه تربیت مدرس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حمایت از 50 طرح تحقیقاتی دانشگاه تربیت مدرس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید