خبرنگاران برقرسانی به روستاهای بالای پنج خانوار لرستان

به گزارش صبح مهریز، خرم آباد - خبرنگاران - مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: به جز یک روستا به تمام روستاهای بالای پنج خانوار استان برقرسانی شده است.

خبرنگاران برقرسانی به روستاهای بالای پنج خانوار لرستان

فریدون خودنیا روز سه شنبه با بیان اینکه هم اکنون برق رسانی به روستاهای پنج تا 10 خانوار را انجام می دهیم، گفت: بجز یک روستا از پلدختر و خرم آباد که معارض دارند، تمام روستاهای بالای پنج خانوار در لرستان دارای برق هستند.

وی با اشاره به اینکه سرمایه گذاری زیادی در این رابطه اجرا شده است، اضافه نمود: کارکنان ما نقاط صعب العبور را هم برق دار نموده اند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان همچنین با بیان اینکه در این شرکت کارهای خوبی شروع شده است، اضافه نمود: یک ماه پیش نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد افتتاح شد.

خودنیا گفت: 2 نیروگاه کوچک در شهرک صنعتی بروجرد افتتاح شده و یک ماه آینده یک نیروگاه در شهرک صنعتی دورودتوسط بخش خصوصی افتتاح می گردد.

وی با بیان اینکه پنج نیروگاه تا سرانجام سال 98 افتتاح شده است، ادامه داد: در مناطقی که بحث صنعتی بودن وجود دارد نسبت به احداث نیروگاه اقدام نموده ایم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: نیروگاه های خورشیدی فرصت مناسبی برای مردم هستند.

خودنیا اضافه نمود: نیروگاه خورشیدی روی پشت بام منازل قابل نصب است و به ازای هر 10 کیلووات ماهیانه حدود سه میلیون ریال درآمدزایی دارند.

وی گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا از ابتدای اسفند ماه قرائت کنتورها و آزمایش کنتور را متوقف نموده ایم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان با اشاره به اینکه بخش وصول مطالبات هم فعلاً متوقف شده است، گفت: مشترکین تا سرانجام اردیبهشت ماه فرصت پرداخت دارند.

خودنیا اضافه نمود: مشترکین برای کارهای جزئی و کم اهمیت احتیاج به حضور ندارند و سامانه 121 آماده خدمات رسانی به صورت شبانه روزی هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 913

به "خبرنگاران برقرسانی به روستاهای بالای پنج خانوار لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برقرسانی به روستاهای بالای پنج خانوار لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید