خبرنگاران باج خواهی 42 میلیون دلاری هکرها از ترامپ

به گزارش صبح مهریز، تهران- خبرنگاران- هکرها با انتشار پیامی در دارک وب اعلام کردند؛ به اسنادی از دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا دست یافته اند که در ازای عدم افشای آنها خواهان دریافت 42 میلیون دلار هستند.

خبرنگاران باج خواهی 42 میلیون دلاری هکرها از ترامپ

تارنمای مجله هنری ورایتی آدینه به وقت محلی آمریکا گزارش داد هکرها مدعی شدند که شرکت حقوقی Grubman Shire Meiselas & Sacks را هک نموده و به اسنادی درباره ترامپ و چند هنرمند و خوانده آمریکایی دست یافته اند.

این شرکت اعلام نموده که تا به امروز هیچ باجی به هکرها پرداخت ننموده و در حال همکاری با اف.بی.آی است اما هکرها گفته اند که تا به امروز 365 هزار دلار از این شرکت دریافت نموده اند.

ورایتی که پیغام هکرها را در دارک وب مشاهده نموده است، نوشت که آنها خواهان دریافت پول برای بازگرداندن اسناد به این شرکت شده اند.

هکرها یک هفته مهلت برای دریافت مبلغ مورد نظر خود معین نموده و در پیغام خود نوشتند: دونالد ترامپ کسی است که اسناد او را منتشر خواهیم کرد. رقابت های انتخاباتی شروع شده است و ما به حجم عظیمی از اسناد درباره پولشویی کثیف دست یافته ایم.

در این پیغام خطاب به رأی دهندگان آمریکایی آمده است: پس از انتشار این اسناد قطعاً نخواهید خواست که او رییس جمهوری شما باشد.

هنوز تعیین نیست که هکرها به چه اسنادی درباره ترامپ دست یافته اند.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1020

به "خبرنگاران باج خواهی 42 میلیون دلاری هکرها از ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران باج خواهی 42 میلیون دلاری هکرها از ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید