جو بایدن: ترامپ ممکن است دست به سرقت غیرمستقیم انتخابات بزند

به گزارش صبح مهریز، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هشدار داد ممکن است رئیس جمهور این کشور کوشش کند به صورت غیرمستقیم انتخابات را بدزدد.

جو بایدن: ترامپ ممکن است دست به سرقت غیرمستقیم انتخابات بزند

جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هشدار داد ممکن است دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور دست به سرقت انتخابات بزند.

به نوشته روزنامه واشنگتن پست، بایدن در مراسمی انتخاباتی گفت: این رئیس جمهور کوشش خواهد نمود به طور غیرمستقیم به وسیله مطرح کردن ایراداتی درباره انتخابات پستی، آن را مورد سرقت قرار دهد.

بایدن گفت، ترامپ در صورت باختن در انتخابات، مدعی خواهد شد که آرای پستی غیر واقعی و غیر منصفانه هستند.

وی ماه گذشته نیز در مصاحبه ای، در این خصوص هشدار داده و گفته بود ترامپ درصورت باختن در انتخابات، به طور داوطلبانه کاخ سفید را واگذار نخواهد نمود.

مقامات شماری از ایالت های آمریکا به دلیل شیوع ویروس کرونا در صدد هستند انتخابات ریاست جمهوری را به صورت پستی و غیرحضوری برگزار نمایند.

ترامپ بارها از برگزاری انتخابات پستی انتقاد نموده و آن را راهی برای تقلب دموکرات ها و دستکاری آرای واقعی توصیف نموده است.

طبق نتایج نظرسنجی شبکه فاکس نیوز که امروز منتشر شد، بایدن توانسته است در سه ایالت کلیدی میشیگان، مینه سوتا و پنسیلوانیا، با اختلاف قابل توجهی از ترامپ پیشی بگیرد.

طی ماه های اخیر، عواملی نظیر تعلل و کم کاری دولت در کنترل شیوع ویروس کرونا در آمریکا، سرکوب اعتراضات ضدنژادپرستی و افزایش چند ده میلیون نفری بیکاران آمریکایی، محبوبیت ترامپ در این کشور را به شدت کاهش داده است.،فارس

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 26 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1150

به "جو بایدن: ترامپ ممکن است دست به سرقت غیرمستقیم انتخابات بزند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جو بایدن: ترامپ ممکن است دست به سرقت غیرمستقیم انتخابات بزند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید