ثبت بالاترین محبوبیت برای جو بایدن

به گزارش صبح مهریز، یک نظرسنجی جدید نشان داد، جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا در حال حاضر محبوبیتش در میان آمریکایی ها بیشتر از محبوبیت دونالد ترامپ در هر زمانی از ریاست جمهوری یا در دوره قبل از شروع ریاست جمهوری اش است.

ثبت بالاترین محبوبیت برای جو بایدن

به نقل از پایگاه هیل، بر اساس یک نظرسنجی اجرا شده از سوی گالوپ، از زمان انتخابات و در مقایسه با آخرین نظرسنجی قبل از انتخابات، محبوبیت جو بایدن به میزان شش درصد افزایش یافته و به 55 درصد رسیده است.

این در حالی است که محبوبیت دونالد ترامپ در مدت مشابه با سه درصد کاهش به 42 درصد رسیده بود.

این نظرسنجی جدید با پرسش از 1018 بزرگسال آمریکایی بین پنج و 19 نوامبر زمانی که کمپین دونالد ترامپ مشغول پر کردن چند شکایت در تلاشی بی نتیجه برای به چالش کشیدن نتیجه انتخابات بود، برگزار شده است.

ترامپ از آن پس ظاهرا تایید نموده که بایدن در ماه ژانویه رئیس جمهوری خواهد شد اما از پذیرفتن شکستش به صورت رسمی خودداری نموده و اخیرا تجمعی را در ایالت جورجیا برگزار نموده و در آن ادعا کرد که در انتخابات علیه او تقلب شده است.

یک نظرسنجی جداگانه دیگر اجرا شده از سوی رویترز،ایپسوس در ماه نوامبر دریافت که حدود 80 درصد آمریکایی ها معتقدند بایدن برنده انتخابات بوده در حالی که تنها سه درصد معتقد بودند که ترامپ برنده شده است.

نظرسنجی اخیر گالوپ بالاترین میزان محبوبیت را برای بایدن در میان نظرسنجی های اجرا شده از سوی شرکتها از فوریه 2019، زمانی که محبوبیتش به 56 درصد رسیده بود، نشان داد.

این میزان محبوبیت در عین حال بالاتر از محبوبیت ترامپ در هر زمانی از ریاست جمهوری اش است. بر اساس گزارش سی.ان.ان، ترامپ هرگز محبوبیت بیش از 50 درصد در یک نظرسنجی شبیه این نظرسنجی برگزار شده از سوی گالوپ ثبت ننموده است. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1408

به "ثبت بالاترین محبوبیت برای جو بایدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت بالاترین محبوبیت برای جو بایدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید