تماس تلفنی رؤسای ستاد مشترک ارتش آمریکا و روسیه

به گزارش صبح مهریز، طبق بازخوانی ارتش آمریکا از تماس تلفنی بین رؤسای ستاد مشترک روسیه و آمریکا، این دو رهبر نظامی درباره موضوعات مورد توجه متقابل به تبادل دیدگاه پرداختند.

تماس تلفنی رؤسای ستاد مشترک ارتش آمریکا و روسیه

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری نووستی، این خبرگزاری و ارتش آمریکا روز چهارشنبه گزارش کردند، رؤسای ستاد مشترک ارتش روسیه و آمریکا یک تماس تلفنی برقرار نموده اند.

هیچ یک از طرفین جزئیات تماس بین ژنرال مارک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا و ژنرال والری گرازیموف، رئیس ستاد مشترک ارتش روسیه را ارائه ننموده است.

تماس های مشابه بین مقامات نظامی رده بالا در آمریکا و روسیه گاهی انجام می گردد و از جمله اوایل سال جاری هم چنین تماسی بین مقامات دو کشور برقرار شد.

این تماس در حالی انجام می گردد که اوکراین گفته بود روسیه در حال توسعه نیروهای مسلح خود در مرزها و تهدید امنیت این کشور است.

میلی روز چهارشنبه با همتای اوکراینی خود نیز صحبت کرد.

اوکراین و روسیه همدیگر را بابت افزایش خشونت در درگیری، که به گفته کی یف از 2014 تا به امروز 14 هزار نفر را به کام مرگ کشانده، مقصر می پندارند.

اوکراین، کشورهای غربی و ناتو، روسیه را به اعزام نیرو و سلاح های سنگین برای حمایت از جدایی طلبان متهم می نمایند. مسکو مدعی است که صرفاً تأمین نماینده حمایت سیاسی و بشردوستانه برای شورشیان است و روس هایی که در اوکراین می جنگند، خود داوطلب این کار شده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1572

به "تماس تلفنی رؤسای ستاد مشترک ارتش آمریکا و روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس تلفنی رؤسای ستاد مشترک ارتش آمریکا و روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید