ترامپ: بایدن سالها کشور را تعطیل می نماید، او دیوانه است

به گزارش صبح مهریز، ایسنا نوشت: رئیس جمهوری آمریکا بیان کرد، جو بایدن چه بسا به دلیل کرونا برای سال ها آمریکا را تعطیل کند اما این هرگز رخ نخواهد داد.

ترامپ: بایدن سالها کشور را تعطیل می نماید، او دیوانه است

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در توییتر نوشت: بایدن نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری می خواهد کشور ما را ببندد و تعطیل کند شاید بایدن بخواهد این کار را برای سال های دیگر انجام دهد، او دیوانه است.

رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: این تعطیلی هرگز رخ نخواهد بود ما کوشش می کنیم عظمت آمریکا را بازگردانیم.

ترامپ همچنین در کمپین انتخاباتی خود از طرفدارانش خواست برای ممانعت از تقلب در نتایج رای گیری نهایت احتیاط را به خرج دهند.

قرار است ترامپ پنج تجمع طی امروز و هفت تجمعات انتخاباتی در آخرین روز تبلیغات انتخاباتی اش یعنی روز دوشنبه داشته باشد.

ترامپ به طرفدارانش در پنسیلوانیا توضیح داد: این ایالت رویای آمریکا را نجات خواهد داد و من مطمئنم در انتخابات پیروز می شوم و سه روز دیگر موج سرخ عظیم خواهد آمد.

ترامپ از ساکنان پنسیلوانیا خواست در این ایالت بیش از ایالت های دیگر در جریان انداختن رای خود نهایت دقت و هوشیاری را به خرج دهند . او هشدار داد، تصمیم و آینده شما در بوته آزمایش واقع شده است.

رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: انتخابات 2016 اتفاقی غیرقابل باور بود مثل یک زلزله اما درباره انتخابات 2020، آنچه انجام می دهیم بسیار مهم است این انتخابات احتمالا مهمترین انتخابات در تاریخ کشور ما باشد.

ترامپ بار دیگر تصمیم دادگاه عالی را که بعضی ایالت ها از جمله پنسیلوانیا، ویسکانسن و کارولینای شمالی را از آغاز شمارش آرای پستی یک روز قبل از رای گیری سراسری منع نموده، محکوم کرد.

رئیس جمهوری آمریکا هشدار داد این تصمیم وحشتناک راه را برای تقلب در نتایج انتخابات در سطح گسترده باز می نماید و اگر پیروز انتخابات تا شب رای گیری تعیین نشود وضعیتی از آشوب سراسر کشور را در برخواهد گرفت و اتفاقات بسیار بدی رخ خواهند داد.

اما بایدن میخواهد به ریاست جمهوری ترامپ در روز سه شنبه انتها دهد. او می گوید ترامپ در مقابله با کووید-19 مغلوب شد، آمریکایی ها باید با هم به کار این رئیس جمهوری انتها دهند.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1301

به "ترامپ: بایدن سالها کشور را تعطیل می نماید، او دیوانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: بایدن سالها کشور را تعطیل می نماید، او دیوانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید