تخلیه خوابگاه های دانشگاه تهران شروع شد

به گزارش صبح مهریز، دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشگاه تهران موظف به تخلیه خوابگاه های خود شدند.

تخلیه خوابگاه های دانشگاه تهران شروع شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری خبرنگاران، معاونت دانشجویی دانشگاه تهران بیان کرد که با توجه به تمهیدات اتخاذ شده در ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا تنها دانشجویانی که توانسته اند به وسیله سامانه جامع آموزش دانشگاه و پس از انجام فرآیند آموزشی، اجازه ورود به دانشگاه و خوابگاه را اخذ نمایند، امکان اسکان برای ایام تابستان را خواهند داشت.

همچنین با توجه به اینکه ایام تابستان فرصت مناسب جهت تعمیر، تجهیز و آماده سازی واحدهای خوابگاهی برای آغاز سال تحصیلی جدید خواهد بود، دانشجویان ساکن خوابگاه تا 5 مردادماه امسال (ساعت 8 تا 16) فرصت دارند نسبت به تخلیه اتاق و انتقال لوازم شخصی به انبار مشخص شده در واحد خوابگاهی خود اقدام نمایند.

بدیهی است با توجه به ضرورت انجام تعمیرات و نظافت اتاق های خوابگاهی، در صورت عدم مراجعه و تخلیه در تاریخ فوق، مدیریت خوابگاه هیچ مسئولیتی بابت لوازم شخصی دانشجو نداشته و لوازم توسط خدمات به انبار خوابگاه انتقال داده می گردد.

همچنین در صورت اعلام شرایط قرمز برای شهر تهران از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، تاریخ های جدیدی برای تخلیه اتاق ها اعلام خواهد شد.

لغو آزمون های زبان عمومی

همچنین با توجه به اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر رشد نسبی اپیدمی ویروس کرونا در سطح کشور، برگزاری آزمون زبان عمومی تا اطلاع ثانوی لغو می گردد.

بدیهی است پس از فراهم شدن شرایط و اخذ مجوز از مراجع محترم ذی صلاح، چگونگی و تاریخ برگزاری آزمون زبان عمومی (UTEPT) به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

بر این اساس در مورد برگزاری آزمون به صورت الکترونیکی (مجازی) اقداماتی انجام گرفته است که در صورت حصول نتیجه اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

4118/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1238

به "تخلیه خوابگاه های دانشگاه تهران شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخلیه خوابگاه های دانشگاه تهران شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید