بازرسی های سازمان صمت در خراسان شمالی تشدید می گردد

به گزارش صبح مهریز، خبرنگاران/خراسان شمالی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی از تشدید بازرسی های بازرسان در استان اطلاع داد.

بازرسی های سازمان صمت در خراسان شمالی تشدید می گردد

حسین حاجی بگلو در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به در پیش رو بودن عید نوروز ضرورت دارد بازرسی ها از سطح واحدهای صنفی افزایش یابد تا از تخلفات این حوزه جلوگیری گردد.

وی ادامه داد: با توجه به نزدیکی روزهای پایانی سال و افزایش خرید اقلامی نظیر پوشاک، شیرینی و شکلات، آجیل و خشکبار و بعلاوه کالاهای اساسی به وسیله مردم، برای یاری جامعه و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، بازرسی ها را تشدید خواهیم کرد.

حاجی بگلو با تاکید بر اینکه بازرسی ها در خارج از وقت اداری نیز تا 15 فروردین سال آینده ادامه دارد، گفت: بازرسان باید توجه کافی به خرید شفاف داشته باشند و نرخ کالاهایی که قیمت فراوری کننده روی آن ها درج شده باید فقط طبق فرمول محاسبه گردد.

وی بعلاوه اضافه کرد: مردم استان اگر با تخلفاتی اعم از گران فروشی، عدم صدور فاکتور، عدم درج قیمت، تقلب و مخصوصا فروش اجباری کالایی به همراه کالاهای دیگر روبرو شدند، این موضوع را به ستاد خبری این سازمان با شماره 124 اطلاع دهند تا در اسرع وقت پیگیری شده و با متخلفین برخورد لازم انجام گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 فروردین 1401 بروزرسانی: 27 فروردین 1401 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 2028

به "بازرسی های سازمان صمت در خراسان شمالی تشدید می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازرسی های سازمان صمت در خراسان شمالی تشدید می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید