امتیاز ماشین سازی واگذار می گردد، شجاعیان را از استقلال نمی گیریم

به گزارش صبح مهریز، هوشنگ نصیرزاده در حاشیه دیدار تیم ملی ایران برابر بولیوی گفت: شرایط ماشین سازی خوب است اما ابتدای فصل شرایط ما خوب نبود. با این حال رفته رفته نتایج بهتری کسب کردیم و توانستیم امتیازات بیشتری را بدست بیاوریم.

امتیاز ماشین سازی واگذار می گردد، شجاعیان را از استقلال نمی گیریم

وی اضافه کرد: قرار است تا چند روز آینده امتیاز ماشین سازی به فرد دیگری واگذار گردد اما باشگاه به شهر دیگری منتقل نخواهد شد.

نصیرزاده در خصوص داریوش شجاعیان هم گفت: قرار نیست شجاعیان به تبریز بازگردد. او با ما فسخ قرارداد کرد اما انتظار ما از باشگاه استقلال این بود که مطالبات را به موقع پرداخت کند.

مدیرعامل ماشین سازی توضیح داد: ما حتی در روزهای سرانجامی سال هم به خاطر اینکه کارمندان باشگاه استقلال بدون حقوق نمانند از آنها دریافتی نداشتیم اما مطمئن باشید در چند روز آینده جلساتی را در این خصوص برگزار خواهیم کرد تا این مشکل هر چه زودتر رفع گردد.

نصیرزاده در گفت: من و فتحی از دوستان قدیمی هستیم و نمی خواهم به خاطر داریوش شجاعیان مسائلی بین ما بوجود بیاید اما باشگاه استقلال هم باید به تعهداتش عمل کند.

وی در سرانجام اظهار داشت: همه مسائل با جلساتی پی در پی حل خواهد شد و من امیدوارم مشکل ما با استقلال هم بر سر شجاعیان به زودی حل گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 بهمن 1397 بروزرسانی: 30 بهمن 1397 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 110

به "امتیاز ماشین سازی واگذار می گردد، شجاعیان را از استقلال نمی گیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتیاز ماشین سازی واگذار می گردد، شجاعیان را از استقلال نمی گیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید