استقبال بالای مشتریان از خدمات غیرحضوری ایران خودرو

به گزارش صبح مهریز، مدیران ارشد شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) امروز سوم فروردین ماه، به منظور آنالیز نحوه خدمات رسانی به مشتریان در دومین نوروز کرونایی، از تعمیرگاه های مرکزی و پایگاه های امدادی این شرکت بازدید کردند.

استقبال بالای مشتریان از خدمات غیرحضوری ایران خودرو

به گزارش ایکوپرس، مدیر عامل ایساکو در این بازدید، ضمن قدردانی از هموطنان که با توجه به همه گیری بیماری کرونا، بیش از همواره از خدمات غیر حضوری استقبال نموده اند، گفت: در چهار روز ابتدایی جشنواره امداد نوروزی سال جاری در مقایسه با مدت مشابه نوروز گذشته، میزان دریافت خدمات غیرحضوری به میزان 348 درصد رشد داشته و به موازات این رشد، رضایت مشتریان از خدمات نیز افزایش قابل ملاحظه ای نشان می دهد.

مهدی مونسان با اشاره به این که مسائل تعدادی از خودرو ها با استفاده از خدمات در محل، قابل حل نبوده و ایجاب می نماید که مالکان این خودرو ها به نمایندگی مراجعه نمایند، اضافه نمود: 186 نمایندگی کشیک در سراسر کشور آماده ارایه خدمات حضوری به مشتریان هستند.

وی ضمن قدردانی از کارکنان شبکه خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران خودرو که در این شرایط به هموطنان خود خدمت می نمایند، به مشتریان اطمینان داد موارد بهداشتی برای جلوگیری از انتقال ویروس به مراجعان، در تمامی نمایندگی ها و کادر امدادی به شکل کامل رعایت می گردد.

مونسان که از نمایندگی های مرکزی این مجموعه و پایگاه امدادی مستقر در گرمدره و نحوه خدمت رسانی به مشتریان بازدید می کرد مجددا به هموطنان توصیه کرد به خاطر حفظ سلامت خود و کادر زحمتکش درمان که در شرایط دشواری به سر می برند، تا حد امکان در منزل بمانند و از خدمات و تسهیلات غیرحضوری که تدارک دیده شده است، بهره مند شوند.

مدیرعامل ایساکو همچنین گفت: همکاران ما در امدادخودرو ایران نیز همچون همواره با تمام قوا آماده خدمت رسانی به هموطنان در سراسر کشور هستند، اما پیشنهاد می کنیم در این برهه حساس زمانی، هم میهنان همچنان از مسافرت پرهیز نمایند.

مونسان یادآور شد: خدمات پس از فروش ایران خودرو در سراسر کشور با 1625 مرکز خدماتی شامل نمایندگی ها و اکیپ های امدادی خدمت رسان هموطنان هستند.

هم میهنان در صورت احتیاج به دریافت خدمات می توانند با شماره مرکز پاسخگویی هوشمند ایران خودرو 096440 تماس حاصل نموده و یا به وسیله اپلیکیشن ایساکو درخواست دریافت خدمات ثبت نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1561

به "استقبال بالای مشتریان از خدمات غیرحضوری ایران خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال بالای مشتریان از خدمات غیرحضوری ایران خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید