اجرای 12 پروژه برقی در زابل

به گزارش صبح مهریز، مدیر امور برق شهرستان زابل گفت: 12 پروژه برقی در زمینه های مختلف چون اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع برق، پایداری خطوط، بهبود ولتاژ، کاهش خاموشی، بالا بردن ضریب اطمینان شبکه، توسعه شبکه شهری و روستایی و بهبود شرایط روشنایی معابر سال گذشته در این حوزه مدیریتی انجام شد.

اجرای 12 پروژه برقی در زابل

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، محمد گلی شنبه 10 خرداد اضافه کرد: شرکت توزیع نیروی برق به منظور تامین برق مطمئن و پایدار اقدامات اساسی و زیربنایی مناسبی را در سطح حوزه مدیریت برق زابل شامل شهرستان های زابل، هامون و نیمروز به عمل آورده است.

وی خاطرنشان کرد: نصب 20 دستگاه پست هوایی، اصلاح و بهینه سازی 6 کیلومتر شبکه برق بازار زابل و 10 کیلومتر اصلاح و بهینه سازی شبکه فشار ضعیف در مناطق دیگر، نصب 110 اصله پایه بتونی با هدف استحکام سازی، تعویض بیش از 700 عدد مقره معیوب، تعمیر و راه اندازی بیش از سه هزار و 382 دستگاه چراغ روشنایی معابر، نصب 36 سری خازن، تنظیم و تعادل بار و شاخه زنی از جمله طرح های اجرا شده در این حوزه است.

مدیر امور برق شهرستان زابل اعلام کرد: مجموع اعتبار هزینه شده برای این پروژه ها بالغ بر 55 میلیارد ریال در سطح منطقه بوده است. سال جاری نیز پروژه های متعددی در زمینه های مختلف در دست اقدام است.

این مسئول به یک طرح جهادی که به منظور آمادگی برای گذر از پیک تابستان 99 در حال انجامست اشاره نمود و گفت: متعادل سازی و ایجاد قابلیت مانور با هدف استمرار و پایداری خطوط برق و کاهش خاموشی با احداث بیش از 10 کیلومتر شبکه فشار متوسط، تعویض بیش از 6 کیلومتر شبکه های فرسوده فشار متوسط و اصلاح بهینه سازی 45 کیلومتر شبکه های فرسوده فشار ضعیف از جمله برنامه های در حال انجام این شرکت است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sobhemehriz.ir شناسه مطلب: 1093

به "اجرای 12 پروژه برقی در زابل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای 12 پروژه برقی در زابل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید