شناسه : 33346536


امام جمعه و فرماندار شهرستان مهریز در پیامی از حضور باشکوه مردم انقلابی این شهرستان در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن قدردانی کردند.

به گزارش صبح مهریز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی امام جمعه و سید محمد رستگاری فرماندار شهرستان مهریز در پیامی مشترک از حضور پرشور مردم شریف و قدرشناس این شهرستان در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر کردند.متن پیام بدین شرح می باشد:

بسمه تعالی

مردم غیور و قدرشناس شهر و روستاهای بخش مرکزی شهرستان مهریز، در سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بار دیگر با حضور گسترده در راهپیمایی۲۲بهمن ماه برگ زرین دیگری بردفتر افتخارات خود در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رساندند و با وحدت و همبستگی، عزت و عظمت و اقتدار میهن عزیزمان را همچون مردم اقصی نقاط کشور اسلامی در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشتند.

درود فراوان بر مردم عزیز مهریز که با شور و نشاط ، شعار حریت و آزادگی را یکپارچه، متحد و باتمام وجود فریاد کشیدند. اینجانبان با شکرگزاری به درگاه ایزد منان، بدین وسیله از حضور ارزشمند همه اقشار مختلف شهرستان مهریز اعم از علما، روحانیون، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، اصحاب رسانه ، فرهنگیان، اساتید و دانشجویان، دانش آموزان ، کارگران، کشاورزان، ورزشکاران، هنرمندان، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، صنعتگران،بسیجیان، اصناف شهرستان بویژه انجمن صنفی رانندگان و... و نیزمسئولان و کارمندان دستگاه های اجرایی صمیمانه تقدیر و تشکر می نماییم.

انتهای پیام/ج


آخرین عناوین آخرین عناوین